top of page

RESTAURACE

REZERVACE

IMG_0945_edited.jpg

Srdečně Vás zveme do nově zrekonstruované restaurace, 300 let staré budovy, která se nachází poblíž vlakového nádraží Hostivice.

Kapacita restaurace činní 70 míst. Kolem restaurace se dá pohodlně zaparkovat automobil nebo kolo. Restaurace je v letních měsících oblíbenou zastávkou turistů a cyklistů.

Celé léto u nás můžete za příznivého počasí až do večerních hodin posedět na letní zahrádce pod kaštany a vychutnat si naše tankové pivo na čerstvém vzduchu.  Kapacita zahrádky je 34 míst.

Nabízíme pořádání rodinných oslav, firemních akcí, školení zaměstnanců, maturitních večírků včetně rautu. Tyto prostory jsou nově zrekonstruované a plně vybavené pro uspořádání větších akcí. Kromě cateringu zajistíme k Vaší oslavě i hudební produkci na kterou jsme plně vybaveni. Stačí si jen opravdu vybrat.

Nabízíme široký výběr destilátů, vín a nealkoholických nápojů. Pro milovníky limonád máme točené limonády a nanuky. Pro milovníky piva nabízíme tankové pivo a pivní speciály, které plníme výhradně VÝČEPNÍM PLYNEM DrinkGAS.

 

Podmínky si můžete dohodnout na info@lokalkahostivice.cz  nebo na telefonu +420 605 001 681

bottom of page